.

FineInno Фах Смола Мувла,Бонбони Форма Фах Силиконски Калап,Епоксидни Кастинг Мувла Накит Кутија Калап за Подвижна Лента,Накит Носителот Плоча Сапун Јадење Одлуки (По?

FineInno Фах Смола Мувла,Бонбони Форма Фах Силиконски Калап,Епоксидни Кастинг Мувла Накит Кутија Калап за Подвижна Лента,Накит

DEN 310.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Пакетот вклучува : 1* Бонбони форма смола фах мувла,240*110*30мм/ 9.45*4.33*1.18 инч,Што лесно би можеле да ги користат нашите силиконска смола калапи да создаде природни и светкавиот смола geode ахат служат на послужавник. ★Висок Квалитет на Силиконски Калап : Направен од високо-квалитет со силиконска материјал,супер флексибилни,трајни & еднократно.Со мазна & сјајна внатрешно,готови производи се многу сјајна и мазна како огледало. ★Плоча Епоксидна Мувла : Идеален за создавање накит складирање плоча, подвижна лента, увеселителен парк, накит носителот,сапун јадење, пепел послужавник, trinket послужавник, свеќа носител на декоративен послужавник, и за сите користи што може да се замисли. ★Лесен за Користење : Смола фах/плоча калапи,може да се пополни епоксидна смола или УВ смола, мика прав, алкохол мастило, акрилна боја ,сува цвет ,смола додатен и така натаму.Можете лесно може да поп вашиот создавање надвор лента со калапи по смола е целосно излечени. ★Идеален Подарок : бонбони облик дизајн е многу погодна за чување партија материјали како што се бонбони, колачи, грицки, и вашата различни создавањето може да направи вашата декорација на фокус.Тоа е најдобриот подарок за свадба, роденден, Денот на Вљубените, дипломски, итн.Материјал : Висок Квалитет Со Силиконска.Димензии : 240*110*30мм/ 9.45*4.33*1.18 инч.Пакетот Вклучува : . 1*бонбони јадење мувла.

Особините

Material:
High Quality Silicone Dimensions