.

FAKEME Сет на 2 8 до 6,5 Говорник Изолација Адаптер за MAGOTAN

FAKEME Сет на 2 8 до 6,5 Говорник Изолација Адаптер за MAGOTAN

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Погоден за автомобили, MAGOTAN / (врата), B7, Phaeton, Sagitar, CC, и други автомобил 8-инчен говорникот инсталација локација.Надворешниот Дијаметар 182mm/7.2" ,Внатрешен Дијаметар 148mm/5.8", Висина 50мм/2" ,Завртка Дупка Центар Дијагонала Дијаметар 157mm/6.2".Издржливи тешко пластична конструкција,Говорникот изолација, длабочина полнила.Користи постоечките возило монтажа поени, и не бара сечење или дупчење. 8 инчен да 6.5 инчи говорникот изолација.Опис : - Погодни за автомобили, MAGOTAN / (врата), B7, Phaeton, Sagitar, CC, и други автомобил 8-инчен говорникот инсталација локација - Надворешниот Дијаметар 182mm/7.2" ,Внатрешен Дијаметар 148mm/5.8", Висина 50мм/2" ,Завртка Дупка Центар Дијагонала Дијаметар 157mm/6.2" - 8 инчен да 6.5 инчи говорникот изолација - Трајни тешко пластична конструкција,Говорникот изолација, длабочина полнила - Користи постоечките возило монтажа поени, и не бара сечење или drilling Package Вклучува : 2 Pieces Говорникот Spacers Your задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Особините