.

Newstarfactory Опашот На Моделот Sequins Дизајн Црна Пластика Виткање Фан Страна

Newstarfactory Опашот На Моделот Sequins Дизајн Црна Пластика Виткање Фан Страна

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вклучува : 1* вентилатор, 1* мека владетел,1* торбичка.Главен материјал : Пластика, текстил.Отвори : 17.3 инчен широк,9 инчен висока.Вистински функционална фан,тие се одлични за групни танцување,свадба и празници.Убав bobble да ги носите, со своето мало златен прстен во основата на дршката, плус доста нерешено string торба да се задржи на фан во совршена укината форма кога го повлече од употреба.

Особините