.

inktastic 4ти Роденден Сирена Опашка Девојки Деца T-Shirt

inktastic 4ти Роденден Сирена Опашка Девојки Деца T-Shirt

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Машина За Миење.Оваа сирена е четири симпатична 4ти роденден сирена опашка и шарени морска ѕвезда дизајн за девојчиња вртење на 4 години збор за Деца Т-Маица.Полна боја tees се 100% памук, други се памук/полиестер Смеса.Topstitched rib crewneck.Двоен-игла stitched ракави и на дното полите.Печатени во САД. 4 роденден Деца Т-Маица партија идеја има морска ѕвезда и сирена опашка со оваа сирена е 4 порака.

Особините