.

Цртичка Cam за Мерцедес-Бенц GLS 2020 2021 2022 (X167), Fitcamx 4K Дискретна Автомобил Снимачот за GLS 450 580 4MATIC, UHD Видео WiFi, ОЕМ Додатоци, Потаен Одговара, G-Sensor, Лесно да го Инсталирате,

Цртичка Cam за Мерцедес-Бенц GLS 2020 2021 2022 (X167), Fitcamx 4K Дискретна Автомобил Снимачот за GLS 450 580 4MATIC,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Стелт Цртичка Cam за GLS 2020-2022】Посветена на Мерцедес-Бенц GLS 450, 580 4 MATIC (Шасија X167).Fitcamx дискретна автомобил камера изгледа ОЕМ од надвор, Без кабел рутирање е потребно, другите нема ни да забележите промена во изгледот, освен ако тоа не беше посочен.Многу ниско копче. *Ве молиме испратете слики на вашата ретровизорот покрие ако нареди, и да им каже на боја-Црна/Беж/Сива. 【Лесно да се Инсталира s Wi Fi не е далечинскиот.Ако треба, ве молиме, преземете важно клипови на вашиот телефон додека сте во автомобил и мотор е вклучено.Опремен со звук функција, која може да биде вклучено/исклучено во Fitcamx СТАН амбиент.Препорачливо е да се користат максимално 128 GB мемориската картичка.Ако вашиот i OS телефони не се прикаже преглед сцена - ве Молам, исклучете ги Мобилните Податоци кога гледате видео на Стан.И тоа не е потребно да го исклучите мобилните податоци во секојдневна употреба, камерата може да снима автоматски.Спецификација : .Бренд : Fitcamx.Компатибилен Модел : Мерцедес Бенц GLE/GLS.Процесор : Novatek.Резолуција : 2160 P (4 K).Школка Материјал : PC+ABS.СТАН : Android/iphone.Wi Fi Резолуција : 2.4 Ghz.Леќи на камерата : f/1.6,30 fps.Начин на Добивање на Електрична енергија : Од Дожд Падне Сензор.

Особините