.

ZLDGYG WDSHY Туш Бања Додатоци во Собата, Крпа Прстен, Хартија Носител на Грб Кука, Тоалет Четка, Полиран Злато, Бања Хардвер

ZLDGYG WDSHY Туш Бања Додатоци во Собата, Крпа Прстен, Хартија Носител на Грб Кука, Тоалет Четка, Полиран Злато, Бања Хардвер

DEN 20973.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Користење на основните простор алуминиум, кои сметките за висок процент на алуминиум, е издржлив и не рѓа.Товарот тест е фирма.Рабови и агли се полира непречено да се спречи пречки и модринки за време на употреба.Издржливи и носат-отпорни.Лесно да се чисти и се грижи за, не е лесно да се остават отпечатоци од прсти кога се допре, отпорно на гребење и отпорни на абразија, и чистење на прашина со еден избрише, намалување на чистење проблеми.Користење на основните простор алуминиум, кои сметките за висок процент на алуминиум, е издржлив и не рѓа.Товарот тест е фирма.Рабови и агли се полира непречено да се спречи пречки и модринки за време на употреба.Издржливи и носат-отпорни.Лесно да се чисти и се грижи за, не е лесно да се остават отпечатоци од прсти кога се допре, отпорно на гребење и отпорни на абразија, и чистење на прашина со еден избрише, намалување на чистење проблеми.Материјал : Copper Surface третман : огледало plating Type : Бања хардвер kit Main материјал : brass Installation метод : screw Installation метод : ѕид-mounted Color : golden Note : 1. Поради различни светлина, ќе има мала разлика во боја помеѓу фото и вистинскиот објект.2. Големината е мерени рачно, и таму може да биде околу 5mm грешка во реалниот објект.

Особините