.

25Pcs Храна Торба, Браун Kraft Хартиена Кеса Свитлива, Торбичка Пакување за Бонбони Ореви Колачиња Закуски, за Сите Видови На Вкусни Закуски(Бран шема)

25Pcs Храна Торба, Браун Kraft Хартиена Кеса Свитлива, Торбичка Пакување за Бонбони Ореви Колачиња Закуски, за Сите Видови

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Количка за дизајн, мал и лесен, мал простор за складирање, голем отвор, погодно за ставање закуски.Користење на highquality kraft хартија материјал, издржлив, wellmade, и долг животен век.Погоден за ужинка продавници, пекари, партија сувенири пакување, свадби, бебе туш партии, празник бонбони закуски.Погоден за сите видови на вкусни закуски, како бисквити, чипс, пуканки, бонбони, ореви, итн.Браун изглед дизајн е многу погодна за сопствени пакување, можете да додадете икони, итн.Функција : 1. Погоден за сите видови на вкусни закуски, како бисквити, чипс, пуканки, бонбони, ореви, итн.2. Браун изглед дизајн е многу погодна за сопствени пакување, можете да додадете икони, итн.3. Користење на highquality kraft хартија материјал, издржлив, wellmade, и долг животен век.4. Количка за дизајн, мал и лесен, мал простор за складирање, голем отвор, погодно за ставање закуски.5. Погоден за ужинка продавници, пекари, партија сувенири пакување, свадби, бебе туш партии, празник бонбони закуски.Спецификации : Предмет Тип : Kraft Хартија Bag Material : Kraft Paper Color : Brown Uses : Погоден за подарок пакување на бонбони, ореви, овошје, итн.Количина : 25 Pcs Bag Големина : Прибл. 16x13cm / 6.3x5.1in Sealing Порта Големина : Прибл. 2x13x11.5cm / 0.8x5.1x4.5in Package Листата : 25 x Kraft Хартија Bag Notice : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините