.

ISYSUII Crossbody Случај за Samsung Галакси J5 Премиер Паричникот Случај Екран на Допир за Мобилен Телефон Чанта со Кредитна Картичка Држач за на Рака Lanyard Кожна Чанта Случај за

ISYSUII Crossbody Случај за Samsung Галакси J5 Премиер Паричникот Случај Екран на Допир за Мобилен Телефон Чанта со Кредитна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со Samsung Galaxy J5 Премиер .Не одговара за било кој друг уред.Она што е во Кутијата : 1 x Phone случај + 1 x Слободни Keychain.Пристап Допир на Екранот, без отстранување на случај.не ќе го попречат на екран на допир за да испраќате пораки, одговори e-mail, ужива фотографии, видео записи.Можете да остварувате повик кога вашиот телефон во оваа торба, и гласот јасно може да се помине низ овој торба.Мали слатки организатор е погоден за патување, одење, на работа, шопинг, датира, брзо надвор, вечер излезе, велосипедизам, патување, одмор, танцување топката, партија, коктел и други прилики што не сакате да се земе една гломазна чанта.тоа ќе биде добра роденденски подарок или Божиќ подарок за девојчиња, тинејџерски девојки, жени, дами.Со монтажни рамо, рака, може да се користи како крст над телото торба, прашка торба, спојки паричник, мобилен телефон торбичка носителот случај, монета картичка чанта.Големина : 11.5 CM * 19 CM, можете да ги зачувувате кредитни картички, пари и други мали секојдневните предмети во џебовите.

Особините