.

Earthbath Зелен Чај & Awapuhi Миленичиња Чешлање Брише - Безбедно да ја Избрише секоја солза од Нечистотија и Мирис, Алое Вера, Витамин Е, Добро за Кучиња & Мачки - Handily Чисти В?

Earthbath Зелен Чај & Awapuhi Миленичиња Чешлање Брише - Безбедно да ја Избрише секоја солза од Нечистотија и Мирис, Алое

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нашите миленици се нашите "деца," нашите најдобри пријатели & нашите cuddly bedmates сите валани во една забавно-пополнети кожен пакет, и мислиме дека тие го заслужуваат само природата е меѓу најдобрите мешавини на чистење напивки и возвишено, ефективна есенции.БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место - Нашиот Зелен Чај & Awapuhi Мачка Брише се безбедни за сите мачки над 6 недели старост.Хавајски Awapuhi услови грб и дава здрав сјај.Да се чува вон дофат на деца.И, ние никогаш не користете сапун во нашите шампони, која може да ја исуши кожата и да ги отстраните потребно кожата масла.Производот е исклучиво наменета за употреба на грб и кожата.Немаш ништо да изгубите.Им ДАДЕ на ВАШЕТО домашно МИЛЕНИЧЕ КРАЈНАТА ПАЛТО - на Овој Сите Природни Чешлање Ги отстранува првут, лига, празнење, и да се држат-ons од играње во непознат додека Алое Вера и Витамин Е влогови грб и кожата.Овој производ не содржи сапун, глутен, ДЕА, parabens, синтетички бои, сулфати, или phthalates, и е животно без суровост, за подобро да се бања во секое време!.ЗНАЕТЕ ОНА што СЕ ДОБИВА - Она што се случува во нашите производи е исто толку важно како и што не.Исплакнете темелно со чиста вода ако контакт со очите се јавува. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние сме толку сигурни дека ќе љубов оваа производ што ние ќе рефундирање на вашите пари, ако не сте задоволни од било која причина.Знаете Она што се Добива : Earthbath шампони се произведени без суровост и направени во САД со природни и органски состојки и без вештачки бои.Вашата Сигурност и Вашето домашно Милениче Безбедност е Наш Приоритет : Избегнувајте контакт со очите.Тие содржат само природни препарати за чистење и балсами, вклучувајќи егзотични Хавајски Awapuhi екстракт, еден блесок-зајакнување на грб средството за смекнување на косата.Зелен Чај & Awapuhi Чешлање Брише : да ги Користите овие дебели, голем, влажна брише со зелен чај лист мирис, како на допир нагоре чешлање решение или како бања алтернатива.

Особините