.

Dynalon 606215-0032 1000mL, HDPE Широк Устата Лабораториски Примерок Шише (Пакување Од 6)

Dynalon 606215-0032 1000mL, HDPE Широк Устата Лабораториски Примерок Шише (Пакување Од 6)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Капацитет : 32oz.HDPE.Течење доказ; широко устата.Затворање е направен на ниска густина полиетилен.Максимална температура за висока густина полиетилен е 110 C и 80 C за ниска густина полиетилен.Оваа општа намена 32oz шише е направен од висока густина полиетилен, е течење доказ, и има широк устата.Затворањето е направен на ниска густина полиетилен.Тоа е многу економичен.Максималната температура за висока густина полиетилен е 110°C, а 80°C за ниска густина полиетилен.Димензии : 3.5 х 7.125 инч.Капацитет : 32oz.Dynalon® # : 606215-0032.

Особините