.

Заштитни Случај за Apple Airtag Wristband за Деца, CLZWiiN Airtag Види Бендови Пронаоѓач Локација Tracker Носителот GPS, Прилагодлив Силикони Хривнија за Години, Момчиња, Девојки, Возрас

Заштитни Случај за Apple Airtag Wristband за Деца, CLZWiiN Airtag Види Бендови Пронаоѓач Локација Tracker Носителот GPS,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

????【Висок квалитет на Безбедно Материјал】 : Оваа заштитна маска со watch бенд е професионално дизајнирана за 2021 Apple Air Tags, мека на допир.На метал дел е направен од противалергиски без никел нерѓосувачки челик, спречување на иритација на кожата.еко-пријателски, пот-доказ, отпорно на гребење и издржливи во употреба. (Забелешка : Air Tag не е вклучен). ????【Компактен & Lightweigh】 : Уникатен Air Tag силикони бенд случај, со поголема флексибилност и потесен ширина, мека свитливи силиконски материјал обезбедува удобен и нежно чувство за вашиот зглоб, се чувствува удобно со pin-и-навивам затворање.Лесно прикачување на деца бебе, момче, девојче, деца, деца, стар човек. ????【Лесен за Употреба】 : Ова Airtag случај не се заклучи на airtag интерфејс прецизно и сигурно, лесен за инсталација.На рака може да се прилагоди за да одговара на рачниот зглоб од 4.9" да 7.4".Тоа лесно може да се носи на зглобовите на деца/возрасни/стари лица.Тоа е многу погодна и компактен, така што ќе не мора да се грижите за Air Tag да биде исфрлен или оштетени.orry за Air Tag да биде исфрлен или оштетени. ????【Заштитна & Функционална】 : заштитни случај и со watch рака Одговара удобно на вашиот Air Tag, цврсти дното кружни случај покрие со поставените rim како тампон против удари за вашиот Airtags во секојдневна употреба, така што никогаш не мора да се грижите за тоа паѓа надвор. ????【100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на】- Уживајте во ризик се купат и да се купи со доверба со нашите Доживотна Гаранција.Ако не сте 100% задоволни со купувањето - едноставно да го вратите.Ако имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го следат до вашиот проблем во рок од 24 часа.Цел денес без ризик!.

Особините