.

Мајстор за Заклучување Магнум Padlocks - 2 W x 1-1/2L Shackle, Четири (4) Внесени Слично Заклучи #M5NKALFSTS-4 w/BumpStop Технологија

Мајстор за Заклучување Магнум Padlocks - 2 W x 1-1/2L Shackle, Четири (4) Внесени Слично Заклучи M5NKALFSTS-4 w/BumpStop

DEN 1659.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Четири (4) се Заклучува Внесени Слично w/ 8 Клучеви.Подолго 2-1/2" (64mm) shackle верзија е достапна - за пребарување : M5 NKALJSTS.Овие брави функција на Bump Stop Напредни Цилиндар Технологија. (за објаснување погледнете повеќе детали за производот подолу).ВНИМАНИЕ : Ако цел два 4-пакети тие НЕ ќе мора да биде внесено на истиот.За да се обезбеди да се добие две 4-пакети внесени слично, мора да ред на 8-пакет.СПЕЦИФИКАЦИИ : 2" (51mm) широк ламинат челик тело за супериорен издржливост. 1-1/2"L (38mm) x 3/8" дебела octagonal БОР КАРБИД shackle е 50% поцврста од челик, прекалени.КОМЕРЦИЈАЛНИ МАГНУМ нуди високо ниво на weatherability и безбедност за апликации во отворено, корозивни и сода средини.Нерѓосувачки челик тело капак и на врвот и на дното плочи за исклучителен временски заштита.Хром-обложено shackle за одлична рѓа отпор.Супериорен pry отпор со dual-топка имајќи заклучување.Големина : 4 Пакет.

Особините