.

M I Голем Метал Ѕиден Часовник, Модерна 3D Гинко bilobaLeaf Оркестарот Кварц Часовник, Нечујно Не Темпирана Модерна Sunburst Ѕидни Часовници,за дневната Соба,30x80CM (Големина : 30x

M I Голем Метал Ѕиден Часовник, Модерна 3D Гинко bilobaLeaf Оркестарот Кварц Часовник, Нечујно Не Темпирана Модерна Sunburst

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Страни.Часовникот евиденција на среќните времиња со вас љубовници, родителите, семејството, пријателите.ГОЛЕМ ДЕКОРАТИВНИ ЅИДЕН ЧАСОВНИК : тоа мерки 80x30cm/31.5x12 инчен, изработени од железо со луксузни злато заврши.Тоа го прави tasteful и око-фаќање на ѕид décor.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од висок квалитет на железо материјал, мазна површина, издржливост може да бидете сигурни дека можете да го користите за долго време.Креативни моделирање дизајн, едноставен личност, едноставен и елегантен линии, освежување,Исклучителна метал раце, трајни, стилски и убави, не е лесно да се скрши.Ѕидот декоративен часовник за да не дојде со батерии, ќе треба да се купи го тоа сами.Ѕидот декоративен часовник за да не дојде со батерии, ќе треба да се купи го тоа сами.

Особините