.

MicroPette Еден Канал Прилагодливи Волумен, 0.1-2.5 ул ХС Код:8479820080 COO: Кина

MicroPette Еден Канал Прилагодливи Волумен, 0.1-2.5 ул ХС Код:8479820080 COO: Кина

DEN 1004.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ергономски дизајн, обезбедувајќи одлична оперативни искуство.Лесно калибрација и одржување.Pipettes се покријат голем број на јачината на звукот се движи.Исто така познат како дел # 712111016666. Micro Pette Еден Канал Прилагодливи Волумен 0.1-2.5 ул ХС Код : 8479820080 COO : Кина.

Особините