.

Постојан Стабилен Притисок Мерач Игла Pickers, Водоотпорен Притисок Мерач Поправка Алатка, Двојно‑layer Запечатени за Риба Резервоарот

Постојан Стабилен Притисок Мерач Игла Pickers, Водоотпорен Притисок Мерач Поправка Алатка, Двојно‑layer Запечатени за Риба

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

U‑облик на каналите се лесни за употреба, посебно дизајниран за метар вода или други dial.Сврти круг се справи.Дијамант моделот е убава и leakproof, сигурен е во употреба.Игла pickers алатка која се користи во одржување на метар вода или други dial.Сите метални дизајн, тој дијамант моделот е убава и не се лизга, парична казна изглед.Квалитетни нерѓосувачки челик материјал производство обезбеди максимална издржливост.Функција : 1. Сите метални дизајн, тој дијамант моделот е убава и не се лизга, парична казна изглед.2. Сврти круг се справи.Дијамант моделот е убава и leakproof, сигурен е во употреба.3. U‑облик на каналите се лесни за употреба, посебно дизајниран за метар вода или други dial.4. Игла pickers алатка која се користи во одржување на метар вода или други dial.5. Квалитетни нерѓосувачки челик материјал производство обезбеди максимална издржливост.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Притисок Мерач Игла Pickers Material : Нерѓосувачки Челик, Големина : Прибл. 0.7 мм / 0.03 во, 1mm / 0.04 во, 1.2 mm / 0.05 во(дното дијаметар)Погоден Тип : Вода метар или други dial Function : Игла берач за одржување на метар вода или други dial Package Листата : 3 x Игла Pickers1 x Складирање Кутија .

Особините