.

Buildalot Универзална Јаглерод Четки bu_8719468497933 за Rupes Powertools - 0.25x0.44x1.12 - 6.3x11.3x28.5mm

Buildalot Универзална Јаглерод Четки bu_8719468497933 за Rupes Powertools - 0.25x0.44x1.12 - 6.3x11.3x28.5mm

DEN 514.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Содржина : Две јаглерод четки со пролетта, кабел и конектор - Димензии : 0.25x0.44x1.12" - 6.3x11.3x28.5мм.Го замени и јаглерод четки во исто време.Замена на јаглерод четки - Тие да траат многу подолго од оригиналите, бидејќи ова е нашата основна дејност.Нема песна & Трага - Нарачки се дадени од страна на обичните пост.Поевтино за вас, но без Песна & Трага.Пакетот се вклопува преку letterbox - Вие не треба да се чека за испорака.Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет : ве Молиме контактирајте со нас за прашања или забелешки.Имаме околу 50.000 јаглерод четки во парк, и една работилница за сопствени јаглерод четки.

Особините