.

uxcell Сребрен Тон Метал Мотоцикл Предно Тркало Фендер Поздравниот Mudguard за Хонда CM125

uxcell Сребрен Тон Метал Мотоцикл Предно Тркало Фендер Поздравниот Mudguard за Хонда CM125

DEN 1621.92

Износот
Во форма достапна за нарачката

Име На Производ : Мотоцикл Пред Фендер; Материјал : Метал.Пакет Содржина : 1 x Мотоцикл Пред Крилата.Школка Во Боја : Сребрена На Ѕвонење.Димензија : 33.5 x 18.2 x 18cm / 13.2" x 7.2" x 7.1" (L*W*H).Погодни За : CM125. Направени од добар квалитет метал,издржливи.Лесен и лесно да се инсталира.Тоа е исто така прекрасен украс.Пред фендер mudguard може да се спречи сензација ups-от и да се заштити вашите гуми за време на употреба.Може да се задржи вашиот мотор чисти кога ќе се возите во влажни патот.Заштита на мотоцикл тело од кал,прашина,снег,лапавица или патот остатоци поднесена од страна на тркала.Фендер само,без hareware вклучени.Одговара за CM125 мотоцикл.Ова е не-ОЕМ производ!Пакет содржи : 1 x Мотоцикл Пред Fender Note : ве Молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1inch=2.54 см)не Постојат инструкции се вклучени во овој комплет.

Особините