.

Juvielich M6x80mm Хексадецимален Главата на Завртката Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Навој Хексадецимален Допрете Завртки Сребрен Тон 5PCS

Juvielich M6x80mm Хексадецимален Главата на Завртката Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Навој Хексадецимален

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ГОЛЕМИНА】-M6x80mm;Завртка Должина : 80mm/3.14";Род Должина : 84mm/3.30";Хексадецимален Ширина : 10мм/0.39";Хексадецимален Дебелина : 4mm/0.15";Теренот : 1mm/0.04". 【МАТЕРИЈАЛ】-Ова Хексадецимален Главата Завртки е направен од 304 од не ' Рѓосувачки Челик кој е супериорен во однос на редовните челик и било цинк позлатен сврзувачки елементи,обезбедува добра цврстина и отпорност на корозија во лоши средини. 【ИНСТАЛАЦИЈА】-ЕДЕН клуч да се бара за инсталација.Генерално,со хексадецимален орев и миење да се формира fastener уред(Не во пакет).Тоа исто така може да се користи сам во компоненти со пред-навој дупка. 【ПРОИЗВОД АПЛИКАЦИЈА】-Тоа е широко се користат во собранието и одржување на домаќинствата,машински алати,изградба на бродови и DIY проект.Како што се собранието и одредување на guardrails,апарати за дома,изведба на инсталации,опрема,челик-врамени куќи,итн. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】-5 PCS X Хексадецимален Завртки.Опис : 1.На прачка со целосна навој на хексадецимален завртки генерално се нарекува целосно навој хексагонални завртки.Тоа обезбедува одлични зафат сила. 2.Овие хексагонални завртки се направени од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал,тие имаат стабилни перформанси и добра отпорност на корозија. 3.Тоа е широко се користат во кревет рамки,железни врати,виткање столици,велосипеди,градина опрема,огради,скали,бродови,доковите,автомобили,алатни машини,DIY проекти итн.Спецификација : Боја:Сребрен Тон Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Steel Dimension : M6x80mm Screw Должина : 80mm/3.14"Прачка Должина : 84mm/3.30"Хексадецимален Ширина : 10мм/0.39"Хексадецимален Дебелина : 4mm/0.15"на Теренот : 1mm/0.04" Пакет Содржина : 5 PCS X Хексадецимален Завртки.

Особините