.

Eumyviv 9.85 Нозе Plug Жица за Полнење Внатрешна Моќ Проширување Кабелот со Исклучување (300V/18AWG/105℃), 2 Prong Кабел Лента Штекер Saver Апаратот Продолжување Кабелот на Конекторот

Eumyviv 9.85 Нозе Plug Жица за Полнење Внатрешна Моќ Проширување Кабелот со Исклучување (300V/18AWG/105℃), 2 Prong Кабел

DEN 275.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

FBA производи.Испораката е управувани од страна .Краток рок на испорака.Моќта на исклучување кабелот за напојување со исклучување продолжување switch моќ жица со on/off прекинувач затворен вклучите кабелот жица продолжување со switch продолжување кабелот со switch затворен продолжување кабелот со вклучување/исклучување вклучување/исклучување на отпор жица апаратот продолжување кабелот spt-2 вклучете продолжување cord Specification : Модел Бр.Краток рок на испорака.Ако најдете било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас за замена.Испораката е управувани од страна .Мал отпор, добра топлинска спроводливост и помалку топлина, идеална продолжување мозок никогаш не треба да се пропушти.ПОДОБРО БЕЗБЕДНОСТ ПРОДОЛЖУВАЊЕ КАБЕЛОТ АПАРАТОТ : 105℃ висока температура отпор и влага, абразија, замрзнување отпор, продолжување на работниот век на мозок и имаат безбеден гаранција.СОВЕТОДАВСТВОТО КАБЕЛОТ за ПОЛНЕЊЕ : Висока прецизност бакарна жица основни и покривање на ПВЦ материјал.

Особините