.

Ловец Системот за Безбедност на RT Хибрид Дрво Стои Безбедност Подигнат со ElimiShield Мирис Контрола на Технологијата (Нов за 2019)

Ловец Системот за Безбедност на RT Хибрид Дрво Стои Безбедност Подигнат со ElimiShield Мирис Контрола на Технологијата

DEN 3311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Секој влакна на искористување третирани со нов мирис-уништување elimishield технологија која е топлина-спои во ткаенина и ќе се контролира мирис за живот на искористување.Индивидуални, поместена шестоаголници обезбеди phenominal удобност и максимална флексибилност во или надвор од вашата дрво стои.На 1.25-инчен горниот дел-тело webbing, шок апсорбирање на tether и половината тока се намали телесната тежина и масовно и да се направи ова се подигнат толку лесни што ќе заборавајте дека е таму.Доаѓа со бинокуларна и додатокот ремени плус шест погодно џебови да ги чува сите ваши опрема.Доаѓа со сите потребни додатоци, вклучувајќи Прилагодливи Дрво Рака, Суспензија Олеснување/Елени Влечете, Наставни DVD и Безбедно Користење Инструкции; Карактеристики на 5-годишна гаранција, најсилен во индустријата.

Особините