.

Мини Безжична Bluetooth Далечински Shutter Контролер Копчето Авто-Тајмерот За Камера (Зелен)

Мини Безжична Bluetooth Далечински Shutter Контролер Копчето Авто-Тајмерот За Камера (Зелен)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој мулти-функција далечински управувач не треба имитатор, ниту СТАН.Конекцијата за Bluetooth може да се направи таа работа.Новиот Bluetooth видео shutter доаѓа со повеќе од само видео софтвер, читање софтвер и така натаму, како што некои класични игри може да се контролира, што го прави целосно функционална далечински управувач за Bluetooth.Речиси сите камера и видео функции може да се контролира со овој далечински управувач, вклучувајќи ја и функцијата за Tik Tok, за мобилен телефон со камера и толку.Стан за гледање ТВ драми и филмови може да се контролира со овој далечински управувач за да Премотувате Напред и да враќате назад долу и едно копче за да го исклучите.Како за parkour игри или за 2048 игри, кои само треба да лизгајте нагоре и надолу и лево и десно може да се управува со овој далечински управувач без очигледна задоцнување.Plug and play.Само поврзете на безжична начин без да се прави било поставување или симулатор.Лесно да се работи за Apple, за i Pad, и за Android телефоните.Услуга За Ангажман : 1. Точни веб-сајт description2. брзо delivery3. Бесплатни replacement4. 7 дена без прашања праша за враќање или exchange5. Посветен на клиентите еден на еден услуга брз feedback Specification : Тип : Wireless Suitable за : за IOS,за Android For Bluetooth Верзија : 4.2 Батерија Тип : CR2032 Frequency : 2.4 GHz-2.4835 GHz Color : Како на сликата show Package Вклучува : 1 x Далечински Shutter Контролер Копчето.

Особините

Type:
Wireless
Suitable for:
for IOS,for Android
For Bluetooth Version:
4.2
Battery Type:
CR2032
Frequency:
2.4GHz-2.4835GHz
Color:
As the picture show
Package Includes:
1 x Remote Shutter Controller Button :