.

3PCS Бебе Девојка без Ракави Romper Jumpsuit Износени Шорцеви Headband Облека Сет

3PCS Бебе Девојка без Ракави Romper Jumpsuit Износени Шорцеви Headband Облека Сет

DEN 143.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Материјал : Памук, мека и дише, кожата по мерка на детето.Лист печатени ракави romper за бебе девојка, износени пелена покрие шорцеви и headband 3pcs Летна облека сет.Супер симпатична бебе девојка облека за бебе новороденче девојки 0-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци.Голем роденден или бебе туш подарок, совршен за photoshooting и секојдневно носење.Пакет се вклучени : 1 x бебе romper + 1 x шорцеви + 1 x headband.Големина на Табелата : 70-Топ Должина 38cm-Биста 46cmШорцеви 26cmПрепорачуваме возраст 0-6 месеци 80-Топ Должина 40cm-Биста 48cmШорцеви 27.5 смПрепорачуваме возраст 6-12 месеци 90-Топ Должина 42cm-Биста 50cmШорцеви 29cmПрепорачуваме возраст 12-18 месеци 100-Топ Должина 44cm-Биста 52cmШорцеви 30.5 смПрепорачуваме возраст 18-24 месеци.

Особините