.

CHICIRIS Храна Торба, Бонбони Торба 25Pcs Браун за Партија Сувенири Пакување(Дијагонални Ленти)

CHICIRIS Храна Торба, Бонбони Торба 25Pcs Браун за Партија Сувенири Пакување(Дијагонални Ленти)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Користење На Висока?Квалитетот Kraft Материјал, Издржлив, Добро?Направени, И Долг Животен Век.Погоден За Сите Видови На Вкусни Закуски, Како Бисквити, Чипс, Пуканки, Бонбони, Ореви, Итн.Количка За Дизајн, Мал И Лесен, Мал Простор За Складирање, Голем Отвор, Погодно За Ставање Закуски.Погоден За Ужинка Продавници, Пекари, Партија Сувенири Пакување, Свадби, Бебе Туш Партии, Празник Бонбони Закуски.Браун Изглед Дизајн Е Многу Погодна За Сопствени Пакување, Можете Да Додадете Икони, Итн.Функција : 1. Погоден За Сите Видови На Вкусни Закуски, Како Бисквити, Чипс, Пуканки, Бонбони, Ореви, Итн.2. Браун Изглед Дизајн Е Многу Погодна За Сопствени Пакување, Можете Да Додадете Икони, Итн.3. Користење На Високо‑Квалитетни Kraft Материјал, Издржлив, Добро Направен, И Долг Животен Век.4. Количка За Дизајн, Мал И Лесен, Мал Простор За Складирање, Голем Отвор, Погодно За Ставање Закуски.5. Погоден За Ужинка Продавници, Пекари, Партија Сувенири Пакување, Свадби, Бебе Туш Партии, Празник Бонбони Закуски.Спецификација : Предмет Тип : Kraft Bag Material : Kraft Paper Color : Brown Uses : Погоден За Подарок Пакување На Бонбони, Ореви, Овошје, Итн.Количина : 25 Pcs Bag Големина : Прибл. 16 X13 Cm / 6.3 X5.1 In Sealing Порта Големина : Прибл. 2 X13 X11.5 Cm / 0.8 X5.1 X4.5 In Package Листата : 25 X Kraft Bag Note : 1.Ве Молиме Овозможи 0-1 Носители На Инчен Грешка Поради Прирачник За Мерење.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.2.Набљудувачите Не Се Калибрира Истата Точка Боја Се Прикажани Во Фотографии Може Да Се Покажуваат Малку Различен Од Вистинскиот Објект.Ве Молиме Да Земете Во Реалниот Како Стандард.

Особините