.

1PC Силикони Цвет Телефон Покрие Lanyard Цртан филм Еластична Телефон Случај Рака String (Сино) Мобилен Телефон Анти - Изгубени Јаже

1PC Силикони Цвет Телефон Покрие Lanyard Цртан филм Еластична Телефон Случај Рака String (Сино) Мобилен Телефон Анти -

DEN 1970.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Со тоа, може да се далеку од вашиот телефон се намали и изгубени.Цвет декорација дизајн, особено одговара за девојки.за пешачење, велосипедизам, џогирање, возење велосипед или извршување на errands.Оваа lanyard исто така, може да се користи за носење MP3, рачни игри уреди и камери.материјал, цврстина и скалабилност, не е лесно да се.y, не е лесно да се. - Лесно да се закачите или одвои уред со копчето и палецот.Обесен на вратот или поставени на половината. - Со тоа, може да се далеку од вашиот телефон се намали и изгубени. - за пешачење, велосипедизам, џогирање, возење велосипед или извршување на errands. - Ова lanyard исто така, може да се користи за носење MP3, рачни игри уреди и камери. - Цвет декорација дизајн, особено одговара за девојки.Пакет Вклучувајќи 1 x Lanyard.

Особините