.

Мајстор за Заклучување M530XQLHCCSEN M530XQLH Магнум Цврст Челик Внесени Слично Padlocks, 4 Пак, Избрани, 4 Count

Мајстор за Заклучување M530XQLHCCSEN M530XQLH Магнум Цврст Челик Внесени Слично Padlocks, 4 Пак, Избрани, 4 Count

DEN 858.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Внатрешна и надворешна катанец; максимална безбедност заклучување со Тешки-Намалување на octagonal бор-карбид shackle; најдобро се користи за станбени гејтс заштитен браник за нула отпор.Четири pin цилиндар и двоен топката имајќи заклучување механизам кој обезбедува максимална ги собереш и pry отпор; Тешки-Намалување на octagonal бор-карбид shackle е 50% поцврста од челик, прекалени. 1-3/4 во.широк заклучување на телото; 9/32 во.дијаметар shackle со 2 во.должина, 13/16 во.ширина; продолжен shackle за апликација флексибилност.Четири padlocks, две копчиња; на Двете копчиња ги отвори сите четири брави.Големина : 4 Пакет.

Особините