.

Комерцијални Изолирани Храна Испорака Торба - Храна Испорака Ранец Водоотпорен Испорака Торба Премиум Храна Потоплите Торба, Течење-Доказ за Обновливи Кулер за Ве

Комерцијални Изолирани Храна Испорака Торба - Храна Испорака Ранец Водоотпорен Испорака Торба Премиум Храна Потоплите Торба,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Во потрага по двојно рамо оброк испорака ранец дека може да направи се што е?најдов!Храна испорака ранци се дизајнирани да ги задоволат сите ваши храна и намирници потреби.Можете да ги задржите во вашиот автомобил или да го надвор. [Топло и Ладно Изолација] 600 D Оксфорд Ткаенина надворешноста + 5mm пена за изолација +на алуминиумска фолија пена за внатрешни работи.На алуминиумска фолија внатрешна обвивка е совршен за обезбедување на дополнителен слој на изолација за двете топла и ладна предмети.Постои картичка џеб на врвот на ранец дека евиденција оброк време и ти, мисловните лента околу ранец држи вашата работа безбедно.

Особините