.

Ѕид Плоча со 2 RJ45 + SC Симплекс Модули,Ethernet LAN Мрежа е камен-темелник Конектори Џек/Plug Ѕид Faceplate Капак (Type118C)

Ѕид Плоча со 2 RJ45 + SC Симплекс Модули,Ethernet LAN Мрежа е камен-темелник Конектори Џек/Plug Ѕид Faceplate Капак (Type118C)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Содржина : 1 единица Ѕид Плоча со 2 RJ45 + SC Модули и 2 навртки.Големина : 118 * 72 mm (4.65 *2.83 во),Боја : Бела,Материјал : Пластични,за Каблирање Интегриран Систем за сервисирање на Инсталации Работа Ѕид плоча покрие holer, Штекер Plug Џек Конектор.Издржливост : ѕидот faceplate е направен од висок квалитет на поли-карбонат термопластични материјали,поддржува долгорочна употреба, еластичноста да се одржи до против хард влијанија и тешки сила.Белата Боја се Вклопува во Вашиот Дом или Канцеларија : Да ја задржи својата уредни и дискретна дизајн, ѕид панел бела боја,за да се одржи во согласност шема на бои низ вашиот дом или канцеларија.Флексибилност : Со ѕидот плоча ,корисниците не треба да се кандидира кабли низ подот.Пакет Содржина : 1 единица Ѕид Плоча со модули и 2 навртки.Големина : 118 * 72 mm (4.65 *2.83 во) Материјал : Пластични Боја : Бела Издржливост ѕидот faceplate е направен од висок квалитет на поли-карбонат термопластични материјали,поддржува долгорочна употреба, еластичноста да се одржи до против хард влијанија и тешки сила.Лесно да се инсталира со завртки и корисници може да се инсталира лесно.Белата Боја се Вклопува во Вашиот Дом или Канцеларија за Да го задржи својот уредни и дискретна дизајн, ѕид плоча е бела боја,за да се одржи во согласност шема на бои низ вашиот дом или канцеларија.Флексибилност наменет за внатрешна употреба,Без кабли трчаат наоколу,Одлична замена за стандардната дом или канцеларија wallplates организирање на линии или кабли зад ѕидот за професионален изглед на инсталација.Со ѕид плоча,корисниците не треба да се кандидира кабли низ подот.

Особините