.

Ремек-дело на Уметникот Платно НЕ-1827 3D Pro 2-1/2 Длабоко, 18 x 27, Лен 13.0 оз - 3X - Гроздобер Масло се Подготвуваат

Ремек-дело на Уметникот Платно НЕ-1827 3D Pro 2-1/2 Длабоко, 18 x 27, Лен 13.0 оз - 3X - Гроздобер Масло се Подготвуваат

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Без прст зглобовите се дозволени, кои имаат тенденција да не успеат под притисок и со текот на времето.навистина професионални платно во секој поглед!.Површината е мазна заб, иако не се смета за портрет текстура.Направен во САД и се Увезени.Тоа има топол жолтеникава боја и е извонреден сликарство на површината!Лен е силна и тоа е природно масла се задржи флексибилни и се спречува распаѓањето.Овој 18 x 27" е еден од нашите ИЗГУБЕНИ ГОЛЕМИНИ, што е не-традиционални големина во многу популарни 3 : 2 Aspect Ratio.Тоа е апсолутно најдобар начин за да се водат платно.

Особините