.

Ориентален Тргување Оди Тимски Спортови Привремени Тетоважи | Зелена | 72 Компјутери,Од 1,5 Инчи

Ориентален Тргување Оди Тимски Спортови Привремени Тетоважи | Зелена | 72 Компјутери,Од 1,5 Инчи

DEN 343.44

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 72 тетоважи. -1.5".ЗАБАВА ДИЗАЈН : се Создаде забава и симпатична партија giveaway за деца со овие привремени тетоважи.СОВРШЕН ПАРТИЈА се ЗАЛАГА за : Рака на нив и надвор на вашиот целиот навива за да се уверите дека сте насочени и подготвени да се расположи.БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ : Овие привремени тетоважи се изработени од не-токсични материјали кои се безбедни за употреба за деца и возрасни.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНУВААТ : Овие тетоважи се лесно да се однесуваат и да ги отстраните.

Особините