.

ШУ Gourd Дупка Складирање Рек Светлина Домаќинство Мала Складирање Рек Едноставна Рек Собранието Товар Рек Железо Багажник

ШУ Gourd Дупка Складирање Рек Светлина Домаќинство Мала Складирање Рек Едноставна Рек Собранието Товар Рек Железо Багажник

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Двојно картичка дупка дизајн е лесен за инсталација.Зрак и колона се директно поврзани со тока, што е едноставен, лесен и лесно да се инсталира.Пластични нога маска штити подот, и гумени капак е интимно дизајниран за да ги заштити подот во нозете на полица, со што се зголемува триењето и ја прави товарот постабилна. 9 MM дебели двострано пластични куќишта particleboard, добра товарот, не е лесно да се наведнуваат и да се прекине, трајни, убава и великодушни.Бројот на слоеви е задолжително и слој на далечина е прилагодлив, и слој висина може да се прилагоди слободно според висината на стока, како и потребниот број на слоеви можат да бидат избрани од страна на себе си.Исклучителна печење боја процес, силна лепливоста, не е лесно да ' рѓа, и издржливи. 5-слој за складирање shelf Assembly големина : 76cm x 31cm x 152cm (должина x ширина x висина)Поддршка за секој слој : 150 KGThe gourd дупка дизајн не бара завртки да го инсталирате, а висината на секој слој може да се прилагоди слободно.Вкупниот дизајн на рамка е стабилна и силна, и ламинатни може да биде директно се става во жлебот на зрак.На молив триаголен механички дизајн ја зголемува стабилноста и придружба на стабилност и цврстина на полица.Надгради подебели ламинатни, подебели, полесно да ги избрише, и потрајни.Answer : ___________________________ Note : само чување полиците се продаваат, други предмети се украси, не за sale If имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, нашата служба за корисници тим ќе бидеме среќни да ви помогнат.

Особините