.

160 Qt. Канта за Складирање Кутија Taupe Поздравниот Сет од 2

160 Qt. Канта за Складирање Кутија Taupe Поздравниот Сет од 2

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Надворешни Димензии : 36 3/4" x 21 3/8" x 18" - 160 Qt Тркала Складирање Кутија е идеален за големи крупни работи или повеќе објекти сакате чуваат заедно.Издржливи насочена ѕидови дополнителна сила додека јасно база ви овозможува брзо да се идентификуваат содржината - за Внатрешни Димензии на дното : 26 3/8" x 16 1/2" x 17 1/4".Џамбо големина складирање кутија чува кампување, спортски, постелнина, сезонски предмети и повеќе подредени и се чуваат безбедно далеку.Ергономски се справи со ротира за лесно влечење и големи тркала со метални оска се овозможи тркалање преку нерамни површини.Оваа трајни складирање решение е идеален за гаражи, подруми, поткровја, и јасно база овозможува брзо се гледаат од секој агол и полесно пронаоѓање на зачувани ставки.Солиден изградба со робусна не се лизга зафат брави, и длабоко вдлабнати капаци понуди сигурна редење способности.

Особините