.

Logitech Проширување Микрофон за MEETUP & TV Планината XL за MeetUp HD Видео и Аудио Конференции Систем - Црна

Logitech Проширување Микрофон за MEETUP & TV Планината XL за MeetUp HD Видео и Аудио Конференции Систем - Црна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производ 1 : Проширување Микрофон се протега Meet Up е микрофон пикап опсег до 14 метри (4.2 метри).Производ 1 : индикаторот светло покажува кога микрофонот е исклучен, кога има активен повик, и кога Bluetooth безжична спарување почна.Производ 1 : Микрофон Тип : Моно, wideband, бучава поништува.Производ 1 : Работи со Meet Up; Должина на Кабел : 6 m.Производот 2 : ТВ планината е уникатен дизајн им овозможува на Meet Up да бидат монтирани над или под мониторот.Производот 2 : се ВКЛОПУВА СО ПОВЕЌЕТО FLAT-ПАНЕЛ Телевизори : ТВ Монтажа за Meet Up карактеристики еден замав на раката дизајн и повеќе монтажа на дупките да одговара на речиси секој flat-панел за следење.Производот 2 : ГОЛЕМИНА ЗА СЕКОЈ ЕКРАН : ТВ Монтажа за прикажува до 55 инчи (мерена дијагонално), или ТВ Планината XL за прикажува до 90 инчи големина.Производот 2 : Монтажа на моделот : VESA стандард со наизменични 8мм и 6mm дупки.Logitech Проширување Микрофон за MEETUP , BLACKLogitech Проширување Микрофон за Meet Up обезбедува поголема флексибилност во преговори соба конфигурации.Meet Up е вграден во beamforming mics се оптимизиран за до 8 стапки (2.4 метри).За да продолжи тој опсег до 14 метри (4.2 метри), додадете Проширување Микрофон.Па дали луѓето се седнати на маса, седи против ѕид, или стои, Проширување Микрофон за Meet Up значи секој ќе се слушне Системски побарувања : Logitech Meet Up Logitech ТВ Планината XL за Meet Up HD Видео и Аудио Конференции Систем - Black Logitech ТВ Монтажа за Meet Up безбедно го држи Meet Up Conference Cam или над или под flat-панел се следи и се придава на индустријата стандардните VESA монтажа поени достапни за повеќето Телевизори и монитори.Системски Побарувања : Logitech Meet Up.

Особините