.

18 Слотови Мемориската Картичка Случај за 12 Micro SD Картичка и 6 SD Картички,Pop-up и Транспарентен Прозорец Дизајн, Micro SD/Микро SDHC/Микро SDXC ТФ-Картичка Носителот на Организ?

18 Слотови Мемориската Картичка Случај за 12 Micro SD Картичка и 6 SD Картички,Pop-up и Транспарентен Прозорец Дизајн,

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【КАПАЦИТЕТ】 : Може да се сместат Micro SD/Микро SDHC/Микро SDXC/ТФ-Картичка x 12,SD/SDXC/SDHC Картичка x 6. 【Транспарентен Прозорец Дизајн】 : транспарентна прозорецот ви овозможува да го видите статусот на картички во било кое време и на било кое место.На двострано складирање дел карактеристики обичај се вклопуваат моделирани картичка слотови за да ги заштитите вашите картички подобро. 【Против Пролизгување Дизајн】 : анти-лизга дизајн на двете страни го прави атрактивен и се спречува случај од случајно лизгачки додека извлекувајќи складирање дел. 【Pop-up Дизајн】 : Кога ја користите, притиснете го копчето за складирање дел на иконата за отклучување и складирање дел ќе pop-up автоматски.По користење, притисни на чување дел во школка додека не кликне. 【Преносни,Силикони Lanyard】 : Овој лесен и пренослив случај можат да бидат лесно да се стави во вашиот џеб, чанта или ранец.Тоа, исто така, може да се врши од страна на еластична силикони lanyard на врвот на случајот.

Особините