.

Лажна Безбедност Камерата, Камерата Модел Лажни Надзор Камера Симулација Купола Следи Половина Топката Форма за Шопинг Центри за Фабрики за Семејствата

Лажна Безбедност Камерата, Камерата Модел Лажни Надзор Камера Симулација Купола Следи Половина Топката Форма за Шопинг

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Безбедноста не може да биде подобрена, без трошоци, и бесплатен 24‑часовен видео надзор предупредување налепница гарантира дека криминалците ќе се избере друга цел.Нема потреба за скапи целосна безбедносна камера систем да се запре кражба, вандализам и shoplifting。.Исто така погоден за постојните системи за безбедност.Издржливи ABS материјали и убава дизајн, со користење на купола во облик на безбедносна камера дизајн за да се симулира анти‑кражба безбедносната камера на локалната продавница.Лажни безбедносни одржувајте крадци далеку, и ултра‑вистински камери се намерно ставени во видлив област да ги предупредат крадци, разбојници, вандалите или имот работници дека областа е под видео надзор надзор.Реални изгледот, умерени цени, широк спектар на апликации, погодни за семејства, шопинг центри, фабрики, компании, итн.Висок симулација купола камера (со индукција) LED светла, симулација купола монитор.Тоа има ефект на анти‑кражба со лажни.Функција : 1. Висок симулација купола камера (со индукција) LED светла, симулација купола монитор.Тоа има ефект на анти‑кражба со лажни.2. изглед, умерени цени, широк спектар на апликации, погодни за семејства, шопинг центри, фабрики, компании, итн.3. Лажни безбедносни одржувајте крадци далеку, и ултра‑вистински камери се намерно ставени во видлив област да ги предупредат крадци, разбојници, вандалите или имот работници дека областа е под видео надзор надзор.4. Исто така погоден за постојните системи за безбедност.Издржливи ABS материјали и убава дизајн, со користење на купола во облик на безбедносна камера дизајн за да се симулира анти‑кражба безбедносната камера на локалната продавница.5. Безбедноста не може да биде подобрена, без трошоци, и бесплатен 24‑часовен видео надзор предупредување налепница гарантира дека криминалците ќе се избере друга цел.Нема потреба за скапи целосна безбедносна камера систем да се запре кражба, вандализам и shoplifting。Спецификација : Предмет Тип : Лажна Безбедност Camera Material : ABSApplication : Погодни за семејства, шопинг центри, фабрики, компании и така натаму.Батерија : 1.5 V 2 x AA батерии 120 м (без батерија) Пакет Листа : 1 x Лажна Безбедност Camera2 x Screw2 x Проширување цевка.

Особините

Item Type:
Dummy Security Camera
Material:
ABS
Application:
Suitable for families, shopping malls, factories, companies and so on.
Battery:
1.5V 2 x AA batteries 120 mA (without battery)
Package List:
1 x Dummy Security Camera2 x Screw :
2 x Expansion pipe :