.

Mabel Дома Пеглање Одбор Поместена Маска, Памук, 14 x 36

Mabel Дома Пеглање Одбор Поместена Маска, Памук, 14 x 36

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одговара на сите Стандардни Кола до 36" долго & до 14" широк (вклучувајќи 14" x 36" одбори).Екстра-густа пена соочи 100% памук површинскиот слој за подолг живот и мазна триење-слободно плови.Еластична работ Фитинг, (ве МОЛИМЕ да се ИЗМЕРИ ВАШАТА ОДБОР ПРЕД ЦЕЛ) Погодни за Mabel Дома Bunny Модел пеглање Одбор.Еластична ремени-strong-совршени за монтирање.Elasticized рабовите држи капакот и подлога за правилно со ремени се обезбеди безбедна не се лизга одговара.тоа не се направени од страна на евтини материјали.Ве молиме Имајте во предвид : Пеглање Одбор не се вклучени.Погодни за употреба со повеќето пареа во песна или рачен пареа.Лесно се вклопуваат покрие останува на тесни и навремено-слободни.Екстра-густа пена соочи 100% памук површинскиот слој за подолг живот и мазна триење-слободно плови.На обичните пеглање на одборот ги опфаќа, на баласт е тенок и може да се одвои од горниот капак, со што на вашата работа потешко кога тоа смени around The Mabel Дома пеглање Одбор Покрие никогаш нема да се добие на начин поради густата баласт е целосно во прилог на поклопецот.Elasticized рабовите помогне да се постигне обичај се вклопуваат дека нема да се префрли околу.Ние сме прилично сигурни дека ќе љубов Mabel Дома пеглање Одбор Капак.

Особините