.

ЖИЛО 6.8 Двојно Din Автомобил Стерео Silverado, Сиера, Тахо, Приградски, Yukon (2008-2013) Радио, Андроид Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, го Задржува Контроли на Воланот, Целосно Полнење (STG-GMK318RPDDB

ЖИЛО 6.8 Двојно Din Автомобил Стерео Silverado, Сиера, Тахо, Приградски, Yukon (2008-2013) Радио, Андроид Auto, Apple CarPlay,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Заврши Plug-and-Play Комплет Надградба за 2008-2013 Silverado, Сиера, Тахо, Приградски, Yukon (Сите Трим Нивоа) : ја Вклучува Мултимедијална радио, замена на трката за полнење, темперамент, резервни антенски адаптер и, pry алатка за лесна инсталација.Убава 6.8" Осетлив на Допир Индивидуализира Екран Радио : Овозможува прилагодено позадини/backlighting и телефон прикажување.Hands-Free со Apple Car Play, Андроид Auto, и Bluetooth Достапни : им Овозможува на сите корисници да остварувате и да примате телефонски повици, пристап текстуални пораки, да пуштите музика, и да добиете насоки, така што може да се фокусира на патот со вклучен надворешен микрофон (вклучени).Задна Камера Текст со Прилагодливи Камера Упатства : Дизајнирани имаат комфорот и безбедноста на ум.Дополнителни Надгради Практични Функции : Автомобил аудио примачите го поддржува AM/FM радио тјунер, висока моќност полнење преку USB, A/V текст, 1 X видео излез, аудио датотека за поддршка, 24 малку DSP аудио процесор.Целосна Поддршка за Инсталирање.Компанија со Седиште во Clearwater, FL САД.ЖИЛО 6.8" Двојно Din Стерео Комплет за Silverado, Сиера, Тахо, Приградски, Yukon (2008-2013) со Андроид Auto, Apple Car Play, Bose Интерфејс со Воланот на Задржување, Целосно Полнење (STG-GMK318 RPDDB).

Особините