.

Топла Вода во Шише, Микробраново Загревање Силикони Топла Вода Торба со 2 Мека Покривка, Симпатична Мачка-Облик, Kawaii Подарок за Жени и Девојчиња (Нежна Розова)

Топла Вода во Шише, Микробраново Загревање Силикони Топла Вода Торба со 2 Мека Покривка, Симпатична Мачка-Облик, Kawaii

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

МАЧКА ПОДАРОЦИ ЗА МАЧКА ЉУБОВНИК – Оваа многу симпатична мачка топла вода во шише е специјално дизајниран за мачка љубовници.Доаѓа со две симпатична руно опфаќа, еден обичен и една црвена со слатки мали рогови, оваа мачка топла вода во шише е одличен подарок идеја за жена и деца.Зошто да не земе со овој личен подарок за вашите пријатели кои сакаат мачка и нека си и подарок биде незаборавен?.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ & ГОЛЕМА ТРАЈНОСТ – изработена од врвен квалитет со силиконска материјал кој е безбедно и hypoallergic, можете да поставите оваа жешка вода торба блиску да вашата кожа без да се грижи за иритација.На силикон, исто така, им овозможува безбедно греење во микробранова печка, скокнеш проблематично вода refilling, топла имајќи го во зима станува многу полесно!. 15.3 ОЗ КАПАЦИТЕТ ЗА СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА – OAKOAK симпатична мачка во облик на силиконски топла вода во шише е од 15.3-унца капацитет кој што може да содржи умерена количина на топла вода за рака затоплување и топла облога за мали области како што се вратот, стомакот и глуждовите.На компактна големина го прави овој топла вода во шише совршен за канцеларија, училница, носејќи, патување и ноќни.РАЗНОВРСНА ТОПЛО & ЛАДНО OAKOAK силикони топла вода во шише со капак не само што може да игра важна улога во зима, но, исто така, може да се користи во сите годишни времиња.Топла вода компресира е корисно за ослободување на мускулната стрес и болка, смирувачки нерви за подобар сон, итн.Можете исто така да го пополнете го со ладна вода или мраз ладна облога кога е потребно.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за – ќе добиете еден супер симпатична кате облик на силиконски топла вода во шише кои директно можат да се загрева со микробранова, две слатки руно покрива со различен стил (еден со супер прекрасна мала рогови!).Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме не двоумете се да се сврти кон нас, ние секогаш сме подготвени да ви помогне!.

Особините