.

Црна Кањонот Божиќ Чуда Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Црна Кањонот Божиќ Чуда Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мирис : Божиќ Чуда (Mulled празник овошје и зачини со навестувања на ванила).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.Мирис : Божиќ Чуда (Mulled празник овошје и зачини со навестувања на ванила).

Особините