.

visesunny Снешко И Санка Со Елка Подарок Во Снежните Ден 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче за Патување,на Плажа,во Дневните,Ш

visesunny Снешко И Санка Со Елка Подарок Во Снежните Ден 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мала торба е погодна за некои сѐ и сешто, како што се долна облека, toiletries, чорапи и козметика. ✿Симпатична дизајни со највисок квалитет крои и изработка мокра торба.Оваа торба влажна крпа пелена бебе се совршен начин да го одржувате вашиот навлажни, валкани, или валкана предмети содржани. ***БРЕНД***VISESUNNY значи обезбедување на жив модел и стилски стил за Бесење Влажно и Суво Кеси . ❥Големи 30cm x 36cm (прибл.Плус, ова платно пелена мокра торба бебе мокра торба доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач.Двојно ZipperedГолем една со ДВЕ Zippered прегради за задржи влажна и сува работи посебен која содржи "влажни" дел кој е пораби и запечатени за да нема wicking или протекување.***ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ***Производот : женска Tote Handbag Material : 100% Полиестер со TPU Fabric Roomy Големина : [Големи еден]14.Мулти-функционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви предмети во иста вреќа. ♥Еко-пријателски, wipeable, перат, обновливи мокра торба, миење на рацете и се исуши, се препорачува да се продолжи животот на ова платно пелена мокра торба бебе мокра торба. ♔, Исто така, ова мокра торба се одлични за патување, можете да организатор вашата чисти или нечисти облека, долна облека, чорапи, пливачки костуми и други предмети во ова бебе мокра торба.2 во x 11,8 во) мокра торба со 2 zippered џебови може да има околу 5-7 крпа пелени.9in (W) Влажни кеси се одличен за носење пелени, валкани салата облека и влажни бански костуми perfect.♥Двојно zippered џебови мокра торба, еден за сува, чиста предмети, друг за влажни предмети или нечисти пелени.9in) мокра торба со 1 zippered Џеб, исто така, може да се одржи многу работи.НАЈДОБРО од сè, тоа е голема крпа пелена мокра торба за бебе туш подарок!.Со предвремените рачка, брзо вашата торба каде и да ви треба – шетач, менување на маса или куферот.

Особините