.

Daerwene Сина Светлина Блокирање на Очила за Жените и Мажите,TR90 Мода Компјутерски Игри Очила,Јасна Рамка Сина Светлина Блокатор Очила за Читање со Анти напрегање на оч?

Daerwene Сина Светлина Блокирање на Очила за Жените и Мажите,TR90 Мода Компјутерски Игри Очила,Јасна Рамка Сина Светлина

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【НАЈНОВИОТ ЛУКСУЗЕН & УНИКАТЕН ДИЗАЈН】На сина светлина очила е во мода Месо Розова транспарентен боја.Секој пар на сина светлина блокирање очила е инстант класика : повеќенаменски и убава.Нивните оригинални анти сина светлина леќи може да се замени со вашиот рецепт леќи во било оптички продавница.И, исто така, сината светлина блокирање на очила за жените доаѓаат со прекрасни уникатни очила торба позајми овие женски очила на модата-напред допир. 【СИНА СВЕТЛИНА БЛОКИРАЊЕ ОЧИЛА】Daerwene сина светлина очила жените е функционална, но стилски очила за компјутер замор на очите.Рамката се направени од мека TR90 материјал,додека неговата леќи изработени од shatterproof КОМПЈУТЕР кој може да го блокира над 99% од штетната сина светлина спектар(380nm-455nm).Сите детали проверете дали на компјутерот очила лесен доволно за долго време носи, така што нема оптоварување на вашиот нос.И исклучителна круг дизајн на рамка креирате нова смисла на модата во 2021. 【АНТИ СИНО СВЕТЛО & УВ СЈАЈОТ】, Како се повеќе и повеќе луѓе го поминуваат многу време зјапање во лап-топ компјутери и други дигитални екрани,доведе зголемување на нашата изложеност на сина бранови должини.Сепак,дигитални електронски уреди емитуваат сина светлина, што може да предизвика замор на очите и може да доведе до проблеми со очите со текот на времето,како што се заматени визија,дамки,отсјај во текот на ноќта и др.Тргнете го selfveles од главоболки и око-вирус возењето ви се луди со Dearwene сина светлина очила. 【ПОДАРОК ИДЕИ ПАКЕТ 】Она што ќе добиете? 1 x сина светлина очила,1 x очила торба,1 x очила кутија,1 x чистење на мека крпа и 1 x очила со шрафцигер.Тоа ќе биде една прекрасна и слатка подарок за вашиот љубовник,ќерка и пријатели!. 【БЕЗБЕДНОСТ & ГАРАНЦИЈА】Секој Daerwene сина блокатор очила ужива целосна 12-месечен грижете се-бесплатно гаранција.Без оглед на тоа што проблемот ќе се судрите,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние мора да обезбеди најдоброто решение за вас.Постои никаков ризик да се обиде.

Особините