.

Редовни-Точка Вежба Битови - Кратка Должина Кобалт (Жица Мерач #1 и #60 ХСС)

Редовни-Точка Вежба Битови - Кратка Должина Кобалт (Жица Мерач 1 и 60 ХСС)

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направен е во САД од страна на WL Целосни.Произведени од Најдобрите Зацврстуваат Метали. 118 Степен Совет - Одговара за сечење Метал.Легенда (во инчи, доколку не е поинаку наведено) : .CD = Дијаметар на Сечење DE = Децимална Еквивалент FL = Flute Должина OL = вкупна Должина RHR = Десен Ротација LHR = Лево-Страна на Ротација.

Особините