.

Tokeyla Целосен Метал 5 Режими на Тактички Светилка со 4-Pack 18650 Акумулатори и USB Полнач за Супер Светло висока Лумен Рачни Фенерче

Tokeyla Целосен Метал 5 Режими на Тактички Светилка со 4-Pack 18650 Акумулатори и USB Полнач за Супер Светло висока Лумен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржливост, Направени на Воена Одделение Алуминиум, работи добро во било какви услови.Отпорна на вода и шок отпорни, може да се користи на дожд, снег ситуација.Аранжман На индикатор светлото на полначот е црвена кога батеријата се полни и е зелена кога целосно полнење.Тактички, Целосно Метал, и практичен дизајн го прави совршен за кампување, риболов, лов или куче одење.Нејзината големина е удобно да се вклопува во вашата торба, чанта, или чанта.Тоа дури може да се скрши преку windows при итни ситуации.Главни карактеристики : 1. Светилка тело е направен на воена одделение алуминиум легура да го издржат триење и шок.Идеален за активности на отворено 2. Висок Квалитет LED со максимална излезна кога се користи, целосно наполнетата батерија. 3. Фокус zoomable : мазна зум од широк агол на зрак да го стесните. 4. Мека на допир Опашка Капа Преклопник овозможува вклучување/исклучување на режимот и префрлување помеѓу 5 лесни начини Висок / Среден / Низок / Flash / Strobe. 5. Џеб клип помага да се задржи светлото од тркалање далеку и, исто така може да биде поврзано со појас. 6. Извор на енергија : 2 x 18650 литиум-јонска батерија.Напомена : 1. Секој пат кога ќе го исклучите оди на следната поставка.Ако се има на светла поставка и да го исклучите, следниот пат кога ќе го вклучите тоа ќе биде на темен амбиент. 2. зумирање со повлекување на главата на светилката, не извртени!Ова се врти светлина во посилна зрак со повеќе од далечина, но помалите место на осветлување.Она што се вклучени? 1x Skywolfeye Целосна Metel Рефлектори 1x 4 Bay Универзален Полнач 4x 18650 Батерии (5800m Ah) УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви проблеми или прашања.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Светилка тело е направен на воена одделение алуминиум легура да го издржат триење и шок.Идеален за активности на отворено.Висок Квалитет LED со максимална излезна кога се користи, целосно наполнетата батерија.Фокус zoomable : мазна зум од широк агол на зрак да го стесните.Мека на допир Опашка Капа Преклопник овозможува вклучување/исклучување на режимот и префрлување помеѓу 5 лесни начини Висок / Среден / Низок / Flash / Strobe.Џеб клип помага да се задржи светлото од тркалање далеку и, исто така може да биде поврзано со појас.Извор на енергија : 2 x 18650 литиум-јонска батерија.Целосен Метал 5 Режими на Тактички Светилка со 4-Pack 18650 Акумулатори и USB Полнач за Супер Светло Висока Лумен Рачни Светло.Skywolfeye Светло. 4 X 5800m Ah 18560 Батерии. 4 USB Слот Универзален Полнач.

Особините