.

BARERUN Бебе Девојки и Момчиња Вода Чевли Пливаат Бос Вода Спорт Аква Чорапи за на Плажа Базенот Пливаат на Песок

BARERUN Бебе Девојки и Момчиња Вода Чевли Пливаат Бос Вода Спорт Аква Чорапи за на Плажа Базенот Пливаат на Песок

DEN 119.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Материјал : 92% полиестер и 8% spandex горниот, флексибилен и да се дише; Врвен квалитет гумен ѓон,лесни и се лизга отпорни.Погодност : Мазна вратот дизајн спречува гребење кога носат.Тоа е лесно да се носат и полетување.Флексибилни&Удобно : се Направени од издржлив и високо водат ткаенина со силна wicking перформанси, брз-сува и удобен за носење.Заштитна&Safe : Оваа вода чевли е погоден за носене со врвен квалитет гумен ѓон, кој го штити бебето од се повреди со остри предмети.Широк Usages : Унисекс вода чевли за бебето.Совршен за одење, трчање, јога, плажа спорт, пливање и други затворен и отворен спортски активности.Удобен : Мека и светлина-тежина единствена прави да се чувствувате повеќе слободни и пријатно.Погодност : Мазна вратот дизајн спречува гребење кога носат.Тоа е лесно да се носат и полетување.Заштитна&Safe : Таа ги зема предностите на Не се лизга и мека карактеристики.Тоа се спречи вас од лизгање над кога во вода спортски игри.Главната Карактеристика:.Удобен : Мека и светлина-тежина единствена прави да се чувствувате повеќе слободни и enjoyable Convenience : Мазна вратот дизајн спречува гребење кога носат.Тоа е лесно да се носат и да ги преземат off Protective&Safe : Таа ги зема предностите на Не се лизга и мека карактеристики.Тоа се спречи вас од лизгање над кога во вода спортски игри.

Особините