.

Faithfull Внатре Пролет Caliper 75Mm (3во)

Faithfull Внатре Пролет Caliper 75Mm (3во)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На Faithfull Внатрешни Пролет Дебеломер, на полиран, природни челик заврши нозе, се направени од рамни акции и се внимателно избалансирани, со обработена поени.Силна, но флексибилен лак пролет и централно лоцирана на вредноста завртка даде мазна и прецизни акција.Големина 75mm (3 во) Внатре Пролет Caliper 75mm (3во).

Особините