.

Damero Крпа Пелена Влажно и Суво Чантата со Рачка за Костим за капење, Транспорт на Делови, Влажна Облека и Повеќе, Идеални за Патување, Вежбање, Дневни, Пливање, Обновл?

Damero Крпа Пелена Влажно и Суво Чантата со Рачка за Костим за капење, Транспорт на Делови, Влажна Облека и Повеќе, Идеални

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДВЕ ПРЕГРАДИ : Ова Обновливи Влажно и Суво Кеса со Две-Zippered прегради се идеални да ги задржи вашите влажни и суви крпи saperately.МАРКА : Не е водоотпорен!Но, отпорен на вода.Не може да се одржи нешто капе влажни но добро за работи кои се влажни.ВИСОК КВАЛИТЕТ : двоен слој вода-отпорни ткаенини е наредени со висок квалитет полиуретан ламинатни (PUL), имајќи миризба и влага содржани.ЛЕСЕН ПРИСТАП : Тоа е лесно да се откажам од нив никаде како врата копчиња, крпа шини, вратата закачалки ви благодариме да се справи со предвремените на тоа.МУЛТИ-ЦЕЛ МОКРА ТОРБА : Можете да ги со вас во многу прилики, како што е дом, natatorium, фитнес центар, фитнес, како и на плажа кога ќе трошење на одмор.ВИСОК КАПАЦИТЕТ : Лесен дизајн е лесно да се носат.Доволно пространа да организатор влажни и суви предмети.идеална големина за пелени, влажни пливаат одговараат по базен или на плажа, фитнес облека по работа надвор.Совршен за капење подарок.

Особините