.

Kathy Ireland Дома Тавански Вентилатор Ножеви, Природни, Сет од 5 Дрво Дрво Ножеви | 25 Инчи

Kathy Ireland Дома Тавански Вентилатор Ножеви, Природни, Сет од 5 Дрво Дрво Ножеви | 25 Инчи

DEN 1764.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 6-слој дрво дрво, крос-ламинат за стабилност и да искриват отпор.Микро-избалансирани да рамките на еден грам.Пет ножеви по собата. 23 во.должина, 54" во.Сечилото Век.За Користење со Нож Одберете Серија Фанови.Овие 22-инчен гребло тавански вентилатор ножеви во новиот заврши Природен се едноставни во дизајнот, координирање со секој дом décor совршено, и вклучува 6-слој дрво дрво, крос-ламинатни за стабилност и да искриват отпор.Сет од 5 тавански вентилатор ножеви се вклучени и дека се создаде една 52-инчен или 54-инчен сечилото век и се компатибилни со Нож Одберете Серија таванот фанови.За вистински кориснички изглед кој ја надополнува вашата затворен простор со елеганција, новиот G54 BK додаток ножеви се најдобар избор за оние кои го бараат двата стил и издржливост.Тековната Emerson Таванот Фан линија ќе се ребрендира како kathy ireland ДОМА.Додека името ќе се смени, ние сакаме да ги убеди нашите клиенти дека производот и нашите основни вредности остануваат исти.

Особините