.

Xyron Про 25In Repositionable Лепило 170Ft

Xyron Про 25In Repositionable Лепило 170Ft

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Repositionable лепило рефил.Овозможува ставки за да се repositioned одново и одново.Лесно да се отстранат од стакло - ѕидови - хартија и повеќето други површини.За употреба со XM2500 laminator. 25 инчи со 170 ft се тркалаат.На Xyron XM2500 Repositionable Лепило Рефил овозможува ставки за да се repositioned одново и одново и може да се отстрани лесно од стакло, ѕидови, хартија и повеќето други површини.Тоа се однесува на работ на работ киселина-слободен repositionable лепило врз објекти до 25" широк.Одлично за постери, банери, знаци и повеќе.Ве молиме тест пред примена на еколошките услови и видот на медиумите да влијаат на лепило својства.

Особините