.

1 1/2 304 Од Не 'Рѓосувачки Челик Континуирано Зглоб/Пијано Зглоб (36 Долго)

1 1/2 304 Од Не 'Рѓосувачки Челик Континуирано Зглоб/Пијано Зглоб (36 Долго)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

304 од не ' Рѓосувачки Челик Континуирано Зглоб Со Дупки и Завртки Вклучени.037 Дебели Тешки Мерач.Доаѓа со Нерѓосувачки Челични Навртки.Произведено во САД. 1 1/2" Вкупна Ширина. 304 од не ' Рѓосувачки Челик Континуирано Зглоб Со Дупки и Завртки Вклучени.

Особините