.

Herzzer за Samsung Галакси A71 4G Случај,3 во 1 Тешки Солиден Хибрид Shockproof Заштита + Тешко Пластични + Мека Силиконска Гума Браник Двојно-Layer Не се Лизга Заштитни Случај,Јасно

Herzzer за Samsung Галакси A71 4G Случај,3 во 1 Тешки Солиден Хибрид Shockproof Заштита + Тешко Пластични + Мека Силиконска

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

♦Стилски 3 во 1 Тешки Солиден Хибридни Хард PC Меки Силиконски Браник Shockproof Не се Лизга Заштитни Случај Покрие Компатибилен со Samsung Galaxy A71 4 G. ♦ Силна Заштита : 3 во 1 Тешки Солиден Shockproof Структура, флексибилни меки силиконски работ браник е специјално дизајниран за капка апсорпција, тешко пластични школка и цврсти PC задниот поклопец обезбедува одлична заштита за вашите скапоцени телефон.Нема повеќе да се грижи за неочекувани капки, шокови или влијанија.Чувајте вашиот i Phone сигурна и безбедна на дневна основа. ♦ Тенок одговара и елегантен изглед : Тенки случај ефикасно да го заштити вашиот телефон без додавање на големо.Лесно да се носат во џеб и пријателски.Кул случај го прави вашиот телефон изгледаат стилски и око-фаќање, овој прекрасен телефон случај, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели.Добро вреди да имаат еден. ♦ Ние се придржуваат соодветни слики за секој производ.Тоа се забележува дека сите слики ние шут се земени во најприродна состојба ние некогаш може да се создаде за да ви покаже како на производи, всушност, изгледа како.Ве молам, разберете дека дури и така, бојата разликата може да се уште постојат во различни резолуција на сликата на нашите компјутери и мобилни телефони. ♦Пакет : 1 x Случај,1 x Слободни Случаен Боја Видиме Потпирачот + 1 x Слободни Случаен Боја Специјалното Пенкало.Тенок одговара и елегантен изглед : Тенки случај ефикасно да го заштити вашиот телефон без додавање на големо.Лесно да се носат во џеб и пријателски.Кул случај го прави вашиот телефон изгледаат стилски и око-фаќање, овој прекрасен телефон случај, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели.Добро вреди да имаат еден.Засилен Агол Зголемување на Шок се Апсорбира кога вашиот Телефон е Намалувањето на теренот.Силиконски Внатрешниот слој перници и штитови вашиот телефон од оштетување.Три Слоеви Design This случај е направен од три слоеви кои имаат високо-одделение тешко PC надворешниот слој, Шок-Апсорбирање на TPU внатрешна случај и PC браник без екран заштитник.Тоа може да понуди вашиот телефон доволно заштита.Прецизни Cutouts : Точни и големи отворање cutouts може да им овозможи лесен пристап до сите порти.И флексибилни копчиња носи вашиот аватар допир искуство. 360 степени Целосна Заштита : Хибриден материјал дизајн со трајни тешко КОМПЈУТЕР Назад и флексибилни TPU браник,овој случај целосно да го заштитите вашиот Телефон од паѓање и гребење.

Особините