.

Envirosax Две Тон Обновливи Шопинг Торба 1,

Envirosax Две Тон Обновливи Шопинг Торба 1,

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одлична замена за хартија и пластични кеси.Кеса Димензии (unrolled) : 19.5" x 16.5".Кеса Димензии (валани) : 4" x 1.5".Држи до 44 кг.Рака мие со ладна вода, линија Сува.Шик ги исполнува практични.Торба ролни до лесно се вклопуваат во вашиот џеб.Вие никогаш не ќе треба хартија или пластика повторно.

Особините